zpět

Account manager

Hledáme člověka, který bude mostem mezi našimi klienty a interním týmem, je to tedy naprosto klíčová role v naší agentuře, díky níž mohou být spokojeni jak klienti, tak interním tým.Děláš tohle každý den?

  • Komunikace s klienty  • Zadávání práce internímu týmu  • Zajištění dodržení deadlinů a naplnění očekávání klientů

Vytvořte cestu
celým funnelem

Právě jste vytvořili skvělý e-book, propagujete ho na sociálních sítích, přichází desítky stažení e-booku denně a vaše e-mailová databáze nádherně roste. O dva měsíce později zjistíte, že máte hromadu e-bookových leadů, ale poptávky z toho žádné. Přemýšlíte, kde se stala chyba. Stálo to vůbec za to?

Ujistěte se, že pracujete s celým funnelem. Využíváte správný poměr volně dostupného obsahu a uzamčeného obsahu (výměna za e-mail, registrace)? Používáte sekvenční retargeting, který vám pomůže odvyprávět snadno příběh o vaší firmě? Potřebujete správný mix vyladěný pro vaši firmu, abyste dokázali vybudovat zájem o vaše produkty/službu a nesnažit se vynutit si poptávku tam, kde ještě není.

Kampaně + sales tým
= ↑ ROI

Kampaně + sales tým
= ↑ROI

Kampaně + sales tým
= ↑ROI

Kampaně na sociálních sítích jsou plné užitečných dat a poznatků, ale většina B2B a technologických firem je nevyužívá správným způsobem.

Překročte rámec optimalizace a vytáhněte data, která jsou užitečná pro prodejní tým. Pomůžeme vám být prostředníkem mezi marketingem a obchodem. Zmapujeme vám na jaké sdělení cílová skupina nejlépe slyší, jaké jsou jejich zájmy, kde se nachází. A jdeme ještě dál. Poskytneme vám seznam firem, které byly na vašem webu, ale ještě neposlaly poptávku. Prodejní tým jde pak na jistotu.